Technik Utrzymania Obiektu [Poland]

ENGIE Services Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Technik Utrzymania Obiektu

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie techniczne instalacji budynkowych: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, wod-kan, grzewcze, ppoż., gaz lub inne w zależności od obiektu
  • Przeglądy, konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Oczekiwania:

  • Uprawnienia SEP 1 kV
  • Wykształcenie techniczne, bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji instalacji budynkowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów Word, Excel, obsługa poczty

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP 1 kVlub powyżej
  • Uprawnienia w zakresie G2, G3
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia autoryzacyjne

Przesyłając swoją aplikację, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ENGIE Services Sp. z o.o.. z siedzibą 03-839 Warszawa ul. Grochowska 312, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال